Для багатьох новачків, які тільки починають свій шлях у веб-проектах, вибір хостингу може виявитися непростим завданням. Це пояснюється кількома причинами. По-перше, сама послуга хостингу – складний технічний аспект. По-друге, на ринку існує безліч хостинг-провайдерів, які претендують на звання надійних професіоналів, і вибрати серед них справді авторитетного та надійного провайдера не завжди просто.

 

Сьогодні команда AVA HOST допоможе вам розібратися у виборі відповідного хостингу та аспектах, на які потрібно звернути особливу увагу. Ринок хостингових послуг пропонує безліч типів хостингу, але ми обговоримо три основні типи хостингу, які користувачі можуть вибрати у нас:

Перш ніж ухвалити рішення про вибір хостинг-провайдера, вам необхідно визначити, який тип хостингу підходить для вашого проекту.

Давайте детальніше розглянемо кожен тип:

 • Загальний хостинг:

Віртуальний хостинг — це сервер, на якому розміщено безліч веб-сайтів, які використовують одне й те саме програмне забезпечення та мають рівні можливості. На одному сервері може бути близько тисячі веб-сайтів. Зазвичай, на такому хостингу розміщуються невеликі веб-ресурси, які не потребують значних потужностей та дискового простору. Віртуальний хостинг є найпоширенішим вибором серед користувачів завдяки доступній вартості та відсутності необхідності адміністрування сервера.

 • VPS

VPS (Virtual Private Server) відрізняється від віртуального хостингу тим, що користувач або на запит клієнта фахівці AVA HOST можуть встановити та налаштувати на цьому сервері будь-яке програмне забезпечення. Управління VPS-сервером багато в чому схоже управління фізичним сервером.

 • Виділений сервер

AVA HOST предлагает выделенный сервер, который предоставляет пользователю отдельный сервер в дата-центре для независимого управления. Это позволяет пользователю установить любую операционную систему и настроить программное обеспечение в соответствии со своими потребностями. Выделенный сервер часто используется для крупномасштабных проектов с высокими требованиями, таких как крупные веб-сайты электронной коммерции с высоким уровнем трафика и игровые онлайн-платформы.

При выборе хостинга обратите внимание на четыре ключевых фактора:

 • Дисковий простір. Для невеликих веб-сайтів, таких як цільові сторінки або сайти брошур, зазвичай достатньо близько 30-60 МБ дискового простору. Якщо ви плануєте використовувати графіку та бази даних, рекомендується вибрати хостинг місткістю щонайменше 100 МБ. Для проектів з високим трафіком, де користувачі завантажуватимуть свій контент, наприклад відео та зображення, необхідний більш обережний підхід при визначенні обсягу дискового простору.

 • Набір технічних можливостей та інструментів: важливо звернути увагу на пропоновані функції хостингу, такі як підтримка PHP, MySQL, phpMyAdmin, Zend Optimizer, Python, PERL, SSH та інші. Також перевірте підтримку популярних CMS (WordPress, Joomla, Drupal, «1С-Бітрікс», OpenCart та ін.), зручність панелі управління, технічну підтримку, захист від DDoS-атак, можливість створення облікових записів електронної пошти та інші функції, які можуть знадобитися для вашого проекту.

 • Рівень технічної підтримки: Функціональність вашого сайту часто залежить від якості підтримки. Переконайтеся, що хостинг-провайдер пропонує цілодобову та якісну технічну підтримку, готову допомогти у вирішенні будь-яких питань.

 • Співвідношення ціни та якості: Дорогий хостинг не завжди найкращий. Вивчіть різних хостинг-провайдерів і порівняйте їх пропозиції, щоб знайти оптимальний баланс між ціною та якістю обслуговування.

При виборі хостингу враховуйте ці фактори, щоб забезпечити стабільну та надійну роботу вашого інтернет-проекту.

При виборі хостингу для вашого інтернет-проекту важливу роль відіграє співвідношення ціни та якості. Найдешевший хостинг не завжди означає добрий сервіс, тому варто підійти до вибору вдумливо.

Щоб гарантувати якість послуг, багато хостинг-провайдерів пропонують безкоштовний пробний період або гарантують повернення коштів за невикористаний час. Ось кілька критеріїв, за якими можна оцінити надійність провайдера:

 • Інформація про компанію на веб-сайті: перевірте наявність достатньої інформації про хостинг-провайдер на його веб-сайті.

 • Можливість безкоштовної міграції веб-сайту: дізнайтеся, чи безкоштовна міграція веб-сайту пропонується від іншого хостинг-провайдера.

 • Досвід роботи компанії на ринку: Досвід компанії у наданні послуг хостингу говорить про її надійність.

 • Наявність власного дата-центру або договорів з провідними дата-центрами: Чим більше хостинг-провайдер має власні ресурси, тим надійніше його послуги.

 • Ліцензія на обслуговування: переконайтеся, що постачальник має відповідну ліцензію. Також зверніть увагу, що деякі провайдери є реселлерами та перепродують послуги інших хостинг-провайдерів. Вони можуть запропонувати нижчі ціни, але рівень технічної підтримки може бути нижчим.

Також важливо звернути увагу на додаткові бонуси, які пропонують хостинг-провайдери, такі як пакети доменів, SSL-сертифікати або інші додаткові послуги.

Якщо ви новачок і хочете створити тестовий сайт із невеликою аудиторією та обмеженим контентом, вам може підійти віртуальний хостинг.

Для конкретних сайтів з особливими потребами у конфігурації сервера найкращим вибором може бути VPS-хостинг. Для ресурсомістких проектів може підійти виділений фізичний сервер.

Після вибору хостингу оцініть необхідний дисковий простір та технічні можливості вашого проекту. Враховуйте ефективність технічної підтримки, порівнюйте різних провайдерів та вивчайте відгуки користувачів.

Отже, у цій статті ми обговорили важливі аспекти, які слід зважати на вибір правильного хостингу!

Для детальнішого ознайомлення з послугами AVA HOST завітайте на наш сайт. Якщо у вас є питання, ви завжди можете звернутися до нашої служби підтримки; Наші фахівці допоможуть вам вибрати відповідний сервер із потрібними характеристиками!

Слідуйте за нами у наших соціальних мережах, читайте останні та найактуальніші новини, і незабаром ми представимо чудові знижки, доступні виключно для наших передплатників!