1. Загальна інформація

Ласкаво просимо до Ava HOST SRL! У нашій Політиці прийнятного використання (AUP) викладено положення та умови, що регулюють використання наших послуг хостингу. Використовуючи наші послуги, ви погоджуєтесь дотримуватись цієї політики. Цей AUP призначений для забезпечення справедливого та відповідального використання наших послуг, забезпечуючи безпечне та надійне онлайн-середовище для всіх користувачів.

2. Область застосування

Ця політика застосовується до всіх послуг, що надаються Ava HOST SRL, включаючи, зокрема, веб-хостинг, віртуальні приватні сервери (VPS) та супутні послуги.

3. Мета

Метою даного AUP є опис прийнятної та неприйнятної поведінки користувачів при використанні наших послуг. Наша мета – підтримувати цілісність, безпеку та якість нашої мережі та інфраструктури.

3.1. Заборонені дії

Користувачам наших сервісів суворо забороняється займатися будь-яким із наступних видів діяльності:

– Спам;

– DDoS/сканування AMP/IP-спуфінг та модифікація IP-заголовка;

– Хакерство/Ботнети/RAT/Здирники;

– Шахрайство/Скам/Фішинг/Кардинг що-небудь пов’язане;

– Реле виходу ТОР;

– Дитяча порнографія, порно із тваринами, моделі до 18 років;

– Шкідливе ПЗ/Експлойти/Віруси;

— шахрайські сайти, а також перенаправлення на такі сайти;

– Будь-яка діяльність, яка може призвести до занесення IP до чорного списку (SpamHaus, StopForumSpam, SpamCop, Blocklist, антивірусні бази та будь-які інші чорні списки).

3.2. Заборонені дії на нашому VPS

На додаток до вищезазначеного, користувачі наших послуг віртуального приватного сервера (VPS) повинні дотримуватися наступного:

Несанкціонований доступ або спроба доступу до вузла хоста або інших примірників VPS.

Зловживання ресурсами, що впливає на продуктивність інших екземплярів VPS або нашої мережі.

Встановлення або розповсюдження шкідливого програмного забезпечення чи скриптів.

Запуск служб, які можуть призвести до погіршення роботи мережі, включаючи, зокрема, відкриті проксі-сервери або ретранслятори електронної пошти.

3.3. Надмірне спільне використання веб-хостингу заборонено

Користувачі загального веб-хостингу повинні утримуватись від надмірного використання, яке негативно впливає на загальну стабільність та продуктивність нашого середовища загального хостингу. Це включає, крім іншого, надмірне використання ЦП, пам’яті чи дискового простору.

4. Порушення

Будь-яке порушення цього AUP може призвести до припинення або припинення надання послуг за рішенням Ava HOST SRL. Ми також можемо повідомляти про будь-які незаконні дії до відповідних органів.

5. Збереження прав

Ava HOST SRL залишає за собою право змінювати чи оновлювати цей AUP у будь-який час. Користувачі зобов’язані періодично переглядати цю політику та дотримуватись її.

6. Припинення служби

Ava HOST SRL залишає за собою право без попереднього повідомлення припинити обслуговування або припинити, заблокувати або призупинити дію будь-якого облікового запису, що порушує ці AUP. У разі повернення коштів не здійснюється. 

Якщо ви маєте запитання чи сумніви щодо цієї Політики допустимого використання, зв’яжіться з нашою службою підтримки за адресою  info@ava-host.com.

Дата набуття чинності:  15.08.2023

Ава Хост ТОВ