«СТАНДАРТНІ УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ»

Можливість повного повернення коштів доступна протягом 30 днів з моменту покупки, що дає достатньо часу, щоб перевірити їх загальну продуктивність.

AVA HOST залишає за собою право повертати гроші нашим клієнтам за покупки, здійснені з використанням кредитних карток, Webmoney, UKR Cards або PayPal на вихідний рахунок. Зауважте, що AVA HOST не контролює будь-які додаткові комісії, які можуть стягувати PayPal або компанії-емітенти кредитних карток, тому вам необхідно зв’язатися з ними безпосередньо.

Зверніть увагу: лише облікові записи, які вперше використовують хостинг, мають право на нашу 30-денну гарантію повернення грошей. Наприклад, якщо ви раніше придбали пакет загального хостингу та скасували його для повернення коштів, ви не матимете право на подальше відшкодування вартості загального хостингу. Додаткові ліцензії на інше програмне забезпечення (наприклад, cPanel або Softaculous) не підлягають поверненню.

ДАТА ТРАНЗАКЦІЙ

У цій політиці “Дата транзакції” визначається як дата придбання продукту або послуги, включаючи дату продовження відповідно до умов застосовної угоди про продукт або послугу (Умови використання). Ви завжди можете скасувати продукт, але відшкодування буде здійснено лише в тому випадку, якщо запит на скасування буде зроблено протягом терміну, встановленого для конкретного продукту, якщо такий є. Слід зазначити, деякі продукти можуть мати окремі правила чи обмеження повернення, зокрема ті продукти, повернення коштів у яких абсолютно неможливий.

Нижче наведено умови повернення, які застосовуються до деяких продуктів:

ПРОДУКТИ, ДЛЯ ЯКИХ ДОСТУПНІ СТАНДАРТНІ ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ:

  • Загальний хостинг
  • Хостинг WordPress
  • Хостинг без урахування DMCA
  • Хостинг Лайтспід
  • VPS (віртуальні приватні сервери)
  • Windows VPS (Вертуальні приватні сервери під керуванням Windows)

ТОВАРИ, ЗА ЯКІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНІ ПОВЕРНЕННЯ:

  • Домени

Зверніть увагу: іноді AVA HOST може надавати спеціальні пропозиції, наприклад безкоштовний домен при покупці плану хостингу на 1 рік. У таких випадках може бути здійснено повернення коштів за послугу хостингу та зупинення дії доменного імені.

AVA HOST суворо захищає дані клієнтів та забезпечує повну конфіденційність, але коли ви просите повернення коштів, ми ініціюємо цю процедуру в рамках наших правил. Але ми маємо право знати, чи ви є реальним власником рахунку, і наш платіжний шлюз, який ми використовуємо і який ви також використовуєте безпосередньо, може іноді запитувати ідентифікатор паспорта, якщо ви не бажаєте його надавати. І тут ми залишаємо за собою право не повертати гроші.

Це пов’язано з тим, що деякі люди роблять злочинні дії з нашими серверами та мережею, а потім вимагають відшкодування. AVA HOST не зазнає незаконної діяльності.

Важливий! Повернення коштів неможливе, якщо ви порушили правила використання нашого сервісу. Користувачам наших сервісів суворо заборонено займатися будь-якими з наступних дій, описаних тут , у розділі «Заборонені дії».