VPS/VDS хостинг Ubuntu 16.04

VPS/VDS хостинг Ubuntu 16.04

Ефективний і надійний хостинг VPS/VDS з Ubuntu 16.04 для безперебійної роботи.
Гарантія повернення грошей - 30 днів

Тарифи та вартість VPS-хостингу

Виділений IPv4 / IPv6
Виділений IPv4 / IPv6
Повний доступ до кореня
Повний доступ до кореня
NVMe ДИСК
NVMe ДИСК
1 ГБИТ/С ПОРТ
1 ГБИТ/С ПОРТ
Конфіденційність
Конфіденційність
Підтримка 24/7
Підтримка 24/7
Миттєва доставка серверів
Миттєва доставка серверів
 • VPS Lucky
  1 міс.
  3 міс.
  6 міс.
  12 міс.
  604.65
  знижка 0%
  604.65 ₴/ міс.
  • 2 vCPU
  • 6 ГБ ОЗУ
  • 70 ГБ NVMe
  • Швидкість порту 1 Гбіт/с
  • 1 IPv4
  • KVM-віртуалізація
  • ∞ Пропускна здатність
  • Будь-яка ОС
  • Захист від DDoS-атак
 • VPS Ultra
  1 міс.
  3 міс.
  6 міс.
  12 міс.
  1612.40
  знижка 0%
  1612.40 ₴/ міс.
  • 8 vCPU
  • 16 ГБ ОЗУ
  • 160 ГБ NVMe
  • Швидкість порту 1 Гбіт/с
  • 1 IPv4
  • KVM-віртуалізація
  • ∞ Пропускна здатність
  • Будь-яка ОС
  • Захист від DDoS-атак-атак

Технічні характеристики

Тариф
 • vCPU
 • Пам'ять
 • Дисковий простір

VPS-сервер Ubuntu 16.04

VPS-хостинг Ubuntu 16.04 є одним з типів віртуального приватного сервера, що працює на платформі Ubuntu Linux і застосовується в якості базової ОС. VPS – це віртуальний сервер, який працює у хмарному середовищі та надає користувачам доступ до різних ресурсів та інструментів. Використання такої послуги дозволяє клієнтам уникнути значних витрат, пов’язаних із придбанням та обслуговуванням стандартного фізичного сервера. Ця опція доступна за привабливою ринковою ціною через постачальника послуг хостингу — AvaHost. Команда досвідчених ІТ-фахівців готова стати вашим надійним партнером і другом у світі технологій, що постійно розвивається.

 

Насолоджуйтесь VPS-сервером Ubuntu 16.04 з кваліфікованою допомогою AvaHost

VPS-хостинг Ubuntu 16.04 – це версія продукту, випущена у квітні 2016 року та доповнена довгостроковою підтримкою клієнтів LTS. Цілком очевидно, що ви отримуєте надійну, стабільну та тривалу підтримку всіх актуальних оновлень. Таким чином, віртуальний сервер Ubuntu 16.04 по праву вважається найкращим вибором для ефективного та швидкого розгортання серверів, різноманітних цифрових сервісів та додатків.

Віртуальні приватні сервери на базі Ubuntu 16.04 пропонують користувачам широкий спектр можливостей. За допомогою такого сервера ви зможете запускати різні програми та веб-сервіси, керувати базами даних, а також розміщувати веб-сайти та багато іншого. Вони забезпечують гнучкість конфігурації, дозволяючи користувачам адаптувати сервер до своїх потреб.

Дедалі більше клієнтів AvaHost воліють купувати VPS-хостинг Ubuntu 16.04, посилаючись на його високу продуктивність та надійний захист даних. Насправді, це найбільш привабливе рішення для широкого кола користувачів. Він підходить як індивідуальним забудовникам та підприємцям, так і великим корпоративним клієнтам, які цінують надійність, безпеку та гнучкість послуг, що надаються.

 

Що нового у VPS-хостингу Ubuntu 16.04?

Останнє оновлення ядра Ubuntu 16.04 VPS версії 4.4 принесло суттєві зміни та покращення, які варто відзначити. Однією з ключових особливостей нового ядра є використання прямого введення-виведення та AIO для монтування файлових систем у циклічному режимі. Це сприяє підвищенню продуктивності та ефективності обробки даних.

Ще одним важливим покращенням VPS-сервера Ubuntu 16.04 є посилення стійкості до потенційних збоїв RAID5 за допомогою додаткового журналу. Це підвищує надійність зберігання даних та забезпечує захист від втрати інформації у непередбачених обставинах.

Програми, що використовують eBPF на VPS-сервері Ubuntu 16.04, можуть запускатися непривілейованими користувачами, що спрощує розробку програм та керування ними серед Linux. Крім того, ядро ​​підтримує безперервне виконання програм BPF, підвищуючи гнучкість та ефективність мережевих операцій.

У новому ядрі також реалізовано опитування блокових пристроїв, що сприяє ефективнішому керуванню даними вводу-виводу. Крім того, був доданий драйвер для SSD-накопичувача з відкритим каналом на основі пам’яті NVM, що покращує обробку та швидкість обробки даних.

Серед інших важливих оновлень хостингу віртуальних серверів Ubuntu 16.04 слід виділити появу нового системного виклику mlock20, що забезпечує більш надійне блокування пам’яті. Крім того, було додано підтримку віртуального 3D-графічного процесора virtio-gpu, що розширює можливості графічної взаємодії у віртуальних середовищах.

Важливим доповненням сервера VPS для Ubuntu 16.04 є механізм виявлення втрати TCP-пакетів за допомогою RACK, що підвищує надійність передачі даних в мережі. Нарешті, використання KMS-драйвера для Raspberry Pi та перехід xconfig на Qt5 роблять роботу з ядром більш зручним та ефективним.

Ще одна істотна зміна — робота прослуховування TCP-сокетів у неблокувальному режимі, що оптимізує обробку мережевих запитів та підвищує продуктивність.

Часті питання

Віртуальний сервер Ubuntu 16.04 передбачає використання оновленої версії менеджера пакетів Apt, версії 1.2. Серед його особливостей можна виділити помітні поліпшення в плані безпеки. Apt 1.2 надає можливість встановлення спеціальних пакетів Snap. Це економить час, усуваючи необхідність вручну оновлювати і додавати PPA (тепер все це відбувається в автоматизованому форматі). Примітно, що на VPS/VDS хостингу Ubuntu 16.04 Snap може без конфліктів співіснувати в одній системі з deb-пакетами.

Досвідчені розробники, які просувають свої проекти на хостингу VPS/VDS Ubuntu 16.04, напевно оцінять наявність оновленого ядра в ОС, зокрема, включення нової файлової системи ZFS. Серед її помітних переваг - можливість розміщення і зберігання великих обсягів даних, застосування інноваційних алгоритмів хешування, підтримка пулів зберігання і моментальних знімків. Ще однією сильною якістю ZFS є незалежність від порядку байтів, що дає змогу програмістам використовувати різні пристрої, зокрема з прямим порядком байтів і прямим порядком байтів.

Якщо у ваших планах оренда VPS сервера Ubuntu 16.04, обов'язково подумайте, які заходи безпеки допоможуть забезпечити гідний рівень безпеки вашого проєкту. Прислухавшись до експертів AvaHost та їхніх рекомендацій, ви можете зробити висновок, що є 5 заходів, які є найефективнішими для підтримання безпеки серверного середовища. До них належать можливість двофакторної автентифікації (наприклад, за допомогою модуля pam-google-authenticator), обмеження доступу через SSH (надання максимальних прав доступу та зручна реалізація налаштувань сервера), захист на рівні мережі, захист спільної пам'яті та запобігання підміненню IP. Вищезгадані рекомендації щодо забезпечення безпеки Ubuntu Server - це лише початок шляху до забезпечення захисту серверів від найпоширеніших типів хакерських атак. Однак це важливий перший крок у забезпеченні безпеки вашої системи.

Готові думати нестандартно?
Почніть сьогодні з наших відмінних пропозицій.

Швидке встановлення. Немає довгострокових контрактів. Дружня команда